Alior Bank rozwija bankowość internetową, jakie nowości czekają na klientów?

Dodano: 12-05-2021
Publikator: informacja prasowa

Zdalne korzystanie z usług bankowych staje się coraz popularniejsze. Alior Bank, rozwijając bankowość internetową, niedawno uruchomił nowe funkcje, pozwalające na zakup ubezpieczenia do pożyczki gotówkowej na wypadek utraty pracy i następstw nieszczęśliwych wypadków od PZU S.A., a także ubezpieczeń z oferty LINK4.

W Alior Online wprowadzona została nowa zakładka „Moje Sprawy”. Dzięki niej klienci w jednym miejscu będą mieli dostęp do spraw bankowych, które można zrealizować bez wizyty w oddziale. Co więcej, przez tę zakładkę klienci mogą zadawać pytania w zakresie usług bankowych oraz składać reklamację. 

PZU S.A. przygotowało ubezpieczenie, które może być wykorzystane jako zabezpieczenie do kredytów na wysokie kwoty. Oferta jest dopasowana do produktu kredytowego w Alior Banku. Obejmuje ona dodatkowe zabezpieczenie finansowe - pakiet NNW, utrata pracy i zwrot kosztów opłat eksploatacyjnych przygotowane przez PZU S.A. zamiennie z pobytem w szpitalu w wyniku NW (dla emerytów i rencistów) oraz na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku NW albo śmierci w wyniku NW i zwrot kosztów opłat eksploatacyjnych.

TU Link4 przygotowało ubezpieczenie komunikacyjne z szerokim zakresem wariantów i usług dodatkowych typu Assistance. Obecni klienci banku mogą otrzymać na nie 13 proc. rabatu. Kompleksowy zakres ubezpieczenia zapewnia im szeroki wybór pakietów OC oraz OC/AC z opcjami dodatkowymi do wyboru m.in. assistance, ubezpieczenie szyb, kluczyki czy NNW.

- Zgodnie z naszą zaktualizowaną strategią, chcemy budować długotrwałe relacje z klientami między innymi poprzez oferowanie im kompleksowej oferty produktów oraz usług, umożliwienie zakupu w procesie kredytowym przez internet ubezpieczenia. Pakiet NNW i utrata pracy jest kolejnym rozwiązaniem, wpisującym się w naszą wizję rozwoju bankowości cyfrowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej ofercie nasi klienci zyskają szybki i wygodny sposób zabezpieczenia się na wypadek niespodziewanych zdarzeń – mówi Kaja Krassowska-Suchan, Menedżer Zespołu Biznesowego Bankowości Internetowej i Mobilnej w Alior Banku.

wstecz